Подяка колективу кардіологічного відділення

Хочу від усієї душі подякувати колективу кардіологічного відділення КНП “Бердичівська міська лікарня” Бердичівської міської ради за професійність і душевну чуйність, як до мене так і до всіх хворих.

11:03 05.12.2019

Позапланова операція

21.11.2019 р. 18.05 в травматологічний пункт був доставлений громадянин з важкою травмою правої кисті. При виясненні обставин хворий травмований деревообробним верстатом . В екстреному порядку була розгорнута операційна. Бригадою лікарів ортопедів-травматологів, анестезіологів та операційних сестер була проведена операція з приводу відновлення цілісності кісток, сухожилків та м’язів.

11:57 26.11.2019

Пожежні тренування

Ранок 21 листопада в приміщенні КНП «Центру первинної медико санітарної допомоги» почався із дзвінка до рятувальників.

11:54 22.11.2019

УЗД суглобів

Бердичівляни мають можливість пройти ультразвукове дослідження кістково- м’язевої системи (колінних, плечових суглобів).

09:37 19.11.2019

Нарада представників міської лікарні, ЦПМСД  та Бердичівської підстанції екстреної медичної допомоги.

08 листопада 2019р. відбулася чергова нарада у директора КНП “Бердичівська міська лікарня” Бердичівської міської ради Лариси Бабікової за участю начальника відділу охорони здоров’я Валентини Остапюк, представників міської лікарні, ЦПМСД  та Бердичівської підстанції екстреної медичної допомоги.

14:48 11.11.2019

Коагулометр COAG-2D

За кошти місцевого бюджету в клініко-діагностичну лабораторію міської поліклініки закуплено напівавтоматичний коагулометр COAG 2D. Апарат призначений для дослідження згортальних властивостей крові.

09:32 06.11.2019