Інфекційне відділення
(телефон 4 – 09 – 72)

Завідувач – Костюченко Раїса Михайлівна – лікар вищої категорії, інфекціоніст для дорослих.

Кирилішина Аліна Сергіївна – лікар інфекціоніст-спеціаліст  для дорослих.

Стельмах Ірина Василівна

старша медична сестра, вища кваліфікаційна категорія.

Відділення розраховано на 37 ліжок, із них 25 ліжок для лікування інфекційної патології, 10 ліжок для дітей та 2 ліжка для паліативної діагностики.

У відділенні працює 16 молодших спеціалістів з медичною освітою:

• 7 з вищою кваліфікаційною категорію,
  • 3 з І кваліфікаційною категорією,
  • 3 з ІІ кваліфікаційною категорією.

У відділенні також працює 13 молодших медичних сестер.

Відділення складається з трьох частин:

• боксована  частина для лікування хворих на особливо небезпечні та високо-контагіозні крапельні інфекції – І поверх відділення,
  • частина І поверху відділення для лікування хворих з інфекціями шлунково-кишкового тракту та гепатитів,
  • ІІ поверх відділення – для лікування хворих з повітряно-крапельними інфекціями.

Інфекційне відділення надає висококваліфіковану медичну допомогу хворим на гострі кишкові інфекції, інфекції дихальних шляхів, зовнішніх покривів, інфекції з трансмісивними та парентеральним механізмом передачі, хворим з ВІЛ-інфекцією, СНІДом та ВІЛ-індикаторними захворюваннями.

Медична допомога у відділенні надається всім віковим категоріям населення Бердичівської громади. Пацієнти госпіталізуються за направлення суміжних спеціалістів з поліклінік, стаціонарів та хворі, що доставлені бригадою екстреної допомоги і за самозверненням.

Лікарі та середній медичний персонал постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи науково-практичні конференції, лекції на обласному та державному рівні, тематичні курси вдосконалення по лікуванню хворих на ВІЛ-інфекцію та вірусні гепатити, ознайомлені з сучасними методиками лабораторного обстеження хворих на інфекційні захворювання.