Публічні закупівлі столярні вироби

технічних та якісних характеристик,
очікуваної вартості та/або бюджетного призначення

предмета закупівлі

ДК 021:2015 44220000-8 – Столярні вироби (44221200-7 - Двері)
Очікувана вартість: 315 000, 00 грн. з ПДВ.
Найменування замовника: Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська
міська лікарня» Бердичівської міської ради
Код ЄДРПОУ: 01992015
Місцезнаходження: Україна, 13300, Житомирська обл., місто Бердичів, вулиця Здоров’я, будинок 1
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-22-014160-a
1. Обґрунтування доцільності закупівлі
Закупівля товару проводиться відповідно до доповідної записки завідувача кардіологічного відділення.
2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Інформація про необхідні технічні і якісні характеристики предмета закупівлі

No Назва Опис та характеристики товару Одиницівиміру Кількість

шт. 1

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

1. В ціну включені всі витрати, в тому числі прямі витрати, накладні витрати, прибуток, який учасник планує одержати при виконанні договору та усі податки та збори, що сплачуються або мають бути сплачені учасником стосовно постачання товару.
2. Запропонований Товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), мати оригінальну упаковку.
3. Дата виготовлення повинна бути не раніше 2023 р.
4. Якість Товару, що пропонується, повинна відповідати вимогам до товарів цього типу та вимогам ДСТУ EN 14351-1:2020 (EN 14351-1:2006 + A2:2016, IDT). На підтвердження Учасник повинен надати копію чинного на дату розкриття висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи та/або копію чинного на дату розкриття сертифікату відповідності та/або копію протоколу випробувань на блоки дверні вхідні полівінілхлоридні.
У складі тендерної пропозиції Учасник надає: копію чинного на дату розкриття висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи та/або копія чинного на дату розкриття сертифікату відповідності та/або протокол випробувань на блоки дверні,профілі, фурнітуру.
Товар має зберігати свої властивості на протязі всього гарантійного строку. У разі, якщо товар, представлений на закупівлю, не відповідає технічним вимогам Замовника тендерна пропозиція буде відхилена Замовником.
Завантажувально-розвантажувальні роботи здійснюються Постачальником своїми силами та за власний рахунок, про що у складі тендерної пропозиції надається гарантійний лист.
Доставка має здійснюватися на власному чи орендованому автотранспорті Учасника (у складі тендерної пропозиції надати довідку в довільній формі та копію правовстановлюючих документів на транспортні засоби відповідно до довідки (технічний паспорт чи договір оренди із строком дії, що не закінчується раніше ніж строк дії договору, що буде укладено відповідно до даної закупівлі)).
Учасник надає гарантійний талон на товар відповідно до чинного законодавства України (строк повинен складати не менше строку встановленого виробником).
Учасник закупівлі, обраний Переможцем, зобов’язаний здійснити виїзд на об’єкт з метою уточнення розмірів та форм блоків дверних вхідних полівінілхлоридних, кількості відкриваних
стулок перед виготовленням товару.
Пакування товару забезпечує його збереження від механічних пошкоджень, атмосферних опадів при транспортуванні, зберіганні та проведенні навантажувально-розвантажувальних робіт.
Передача Товару має супроводжуватися документами, що підтверджують його якість та відповідність санітарно-гігієнічним вимогам. Передача Товару має здійснюватись з дотриманням строків, передбачених Договором про закупівлю, з моменту підписання Договору про закупівлю до повного виконання взаємних зобов’язань.
Строк поставки до 15 грудня 2023 року.
Під час передачі Товару Замовник має право зробити вибіркову (часткову) перевірку Товару на якість з поширенням результатів перевірки якості будь-якої частини Товару на увесь обсяг.
В разі виявлення не якісного Товару Постачальник зобов’язаний замінити цей Товар на якісний Товар протягом 3( трьох) календарних днів.
3. Обґрунтування очікуваної вартості
Очікувана вартість обрахована відповідно до цін на ринку та комерційних пропозицій наданих виробниками відповідного товару.

Уповноважена особа Ірина Бакалович
Т.в.о.директора Гінгуляк К.В.