A A A K K K
людям із порушенням зору
Бердичівська міська лікарня
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Адміністрація

Директор

 


СОВА

Анатолій Миколайович

 

 

Номер телефону приймальні:

04143 4-23-85

E-mail:

[email protected]

 

 

 

 

 

Освіта:

      Вищі кваліфікаційні категорії з організації та управління охороною здоров'я та хірургії, а також дипломи магістра «Публічне управління та адміністрування», «Облік і оподаткування».

     В 1994 році закінчив Тернопільський медичний інститут імені академіка І.Я. Горбачевського.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

      Систематично проходить навчання з підвищення кваліфікації та тематичного удосконалення, приймає участь в науково-практичних заходах, конференціях, вебінарах.

  

Робота:                                                                                         

Протягом 5 років (з 1997 по 2002 рр.) працював на посаді лікаря-хірурга територіального медичного об’єднання Житомирської лікарні №1 та завідувачем поліклінікою №2. В подальшому головний лікар міської станції швидкої та невідкладної допомоги.

З 2013 р. по 2018р. призначений на посаду головного лікаря КУ «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.

З 2019р. по 2022р. – лікар-хірург КНП Житомирська лікарня №1

З 09.03.2022р. – прийнятий на посаду лікаря-статистика інформаційно – аналітичного відділу «Бердичівської міської лікарні» Бердичівської міської ради .

З 26.04.2022р. – призначений в.о директора, а з 05.08.2022р. – директор КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради.

Поряд з адміністративною діяльністю, протягом всього часу продовжує займатися і лікувальною справою в якості  лікаря-хірурга.      

 


Медичний  директор

 


МАРЧЕНКО

Олег Володимирович

 

Facebook

Номер телефону:

04143 4-13-26

E-mail:

[email protected]

 

Освіта:

Вища кваліфікаційна категорія з організації та управління охороною здоров'я та дитячої анестезіології, а також сертифікат лікаря-спеціаліста з педіатрії. В 1996 році закінчив педіатричний факультет Вінницького державного медичного університету імені М. І. Пирогова і вся подальша праця і доля повністю пов’язана з Бердичівською міською лікарнею. Систематично проходить навчання з підвищення кваліфікації та тематичного удосконалення, приймає участь в науково-практичних заходах, конференціях, вебінарах.

  

Робота:                                                                                         

Протягом 13 років (з 1996 по 2011 рр.) працював на посаді лікаря-анестезіолога  у відділенні дитячої реанімації. В подальшому (2011-2013) займався організацією надання медичної допомоги  дітям в міській дитячій поліклініці на посаді завідувача. З 2013 року працює заступником головного лікаря Бердичівської центральної міської лікарні  з дитинства та акушерсько-гінекологічної допомоги. У зв’язку з реорганізацією закладу в КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради з 01.03.2019 року почав працювати заступником медичного директора з надання медичної допомоги матері і дитини. Поряд з адміністративною діяльністю, протягом всього часу продовжує займатися і лікувальною справою в якості  дитячого лікаря-анестезіолога.      


Заступник медичного директора з експертизи тимчасової непрацездатності

 
КУЗЬМОВА

Наталія Павлівна

 

Номер телефону:

04143 4-11-64

E-mail: 

[email protected] 

 

Освіта:

В 1983 році закінчила лікувальний факультет Вінницького медичного інституту імені М. І. Пирогова та пройшла інтернатуру по терапії на базі Новгород-Сіверської районної лікарні Чернігівської області. У 1988 та 1992 роках протягом 2-х місяців проходила підвищення кваліфікації на факультеті удосконалення лікарів Тернопільського медичного інституту по розділу «Медична статистика». У 1997 році пройшла курси підвищення кваліфікації на Кафедрі організації і управління охороною здоров'я по підвищенню кваліфікації керівних кадрів Національного медичного університету. В 2002 та 2007 рр. проходила виїзні передатестаційні цикли підвищення кваліфікації «Актуальні питання управління охороною здоров'я». У 2010 році пройшла тематичне удосконалення «Основи медичної демографії з обліком випадків смерті та захворюваності населення з використанням МКХ-10» Національна медична академія імені П.Л. Шупика. У 2012 та 2017 роках пройшла передатестаційні цикли «Організація управління охороною здоров'я» Національний медичний університет імені О.О.Богомольця. Інститут післядипломної освіти Кафедра менеджменту охорони здоров'я.

Робота:

З 1984 по 1986 рр. працювала лікарем-терапевтом Грем’ячської дільничої лікарні Новгород-Сіверського району Чернігівської області. З 1986 року працює у Бердичівській міській лікарні. З 1987 року працювала завідувачкою кабінетом обліку і статистики. У 2000 році переведена на посаду заступника головного лікаря по експертизі тимчасової непрацездатності.  У 2021 році переведена на посаду заступника медичного директора по експертизі тимчасової непрацездатності.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень