Публічні закупівлі - холодильники

технічних та якісних характеристик,
очікуваної вартості та/або бюджетного призначення
предмета закупівлі

ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711130-9 Холодильники)

Очікувана вартість: 114 000, 00 грн. з ПДВ.
Найменування замовника: Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради
Код ЄДРПОУ: 01992015
Місцезнаходження: Україна, 13300, Житомирська обл., місто Бердичів, вулиця Здоров’я, будинок 1
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-10-004731-a
1. Обґрунтування доцільності закупівлі
Посилання на конкретну марку чи виробника предмету закупівлі є необхідним та доцільним відповідно
до Доповідної записки інженера з організації, експлуатації та ремонту комп'ютерної техніки КНП “БМЛ”
Бердичівської міської ради та рішення сесії Бердичівської міської ради від 19.10.2023 року No 1046 “Про
внесення змін до рішення Бердичівської міської ради від 22.12.2022 No 663 “Про затвердження міської
програми розвитку та підтримки галузі “Охорони здоров'я” на 2023 рік” (зі змінами).
2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Технічні характеристики предмета закупівлі:

ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади (39711130-9 Холодильники)
No п/п Найменування характеристики Значення
1 Загальний об'єм Не менше 133л.
2 Система охолодження крапельна
3 Рівень шуму Не більше 40 дБ
4 Тип холодильника однокамерний
5 Розташування морозильної камери Без морозильної камери
6 Керування Механічне/сенсорне
7 Енергоспоживання Не більше 113 кВт/рік
8 Кількість компресорів 1
9 Компресор звичайний
10 Тип ручок зовнішні
11 Кліматичний клас SN-N-ST-T
12 Матеріал полиць Загартоване скло
13 Кількість полиць Не менше трьох
14 Розміри

Висота — не менше 84.5 см
Ширина — не менше 56 см
Глибина — не менше 59.7 см

1. Вимоги до товару
Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмета закупівлі, що містяться в тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість поставки товару відповідно до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.
1.1. При поставці товар повинен бути новим (таким, що не був в експлуатації), без зовнішніх пошкоджень, не брудний, та не мати дефектів пов’язаних з матеріалом, з якого він виготовлений, укомплектованим інструкціями про використання та зберігання викладеними українською мовою,
керівництвами з експлуатації, гарантійними талонами, сертифікат походження продукції та/або технічний паспорт на виріб, тощо.
1.2. Товар повинен бути в непошкодженій упаковці, яка повинна забезпечити повне збереження Товару від всякого роду пошкоджень, знищення, псування, погіршення його якісних характеристик, втрати товарного виду, деформування під час транспортуванні і зберіганні.
1.3. Маркування кожної одиниці Товару повинно відповідати вимогам чинного законодавства України, а також вимогам і стандартам виробника Товару, що містить ярлик з найменуванням виробника, марку (артикул), його основні технічні характеристики, розмір, дату виготовлення (не раніше ніж 2022 рік), а також інформацію щодо країни походження та іншу інформацію, яку виробник вважає за потрібне.
1.4. Пропоновані учасником товари за своїми екологічними чи іншими  характеристиками повинні відповідати вимогам, установленим у тендерній документації.
1.5. Термін експлуатації обладнання, повинен складати не менше строку встановленого виробником з моменту поставки Товару. На підтвердження Учасник повинен надати гарантійний лист у довільній формі.
1.6. Товари які наведені в переліку, повинні мати відповідну нормативну документацію, яка обов’язково буде надаватися при поставці товару.
1.7. Товари та бренди у пропозиції учасників не мають бути виробництва країни-агресора - Російська Федерація та Республіки Білорусь.
3. Обґрунтування очікуваної вартості
Очікувана вартість обрахована відповідно до цін на ринку та комерційних пропозицій наданих дистриб'юторами відповідного товару.

Уповноважена особа Ірина Бакалович
Т.в.о.директора Гінгуляк К.В.