Інформаційно - аналітичний відділ телефон (2-11-88)

Завідувач - Добровольська Ольга Романівна

тел. 2-11-88

Основні завдання ІАВ :

1. Централізований збір медико-статистичної та адміністративної інформації від структурних підрозділів та підрозділів центральної міської лікарні, обробка та аналіз інформації, щодо стану здоров’я населення, обсягів та якості надання медичної допомоги, ресурсів охорони здоров’я та їх використання.
  2. Здійснювати контроль за впровадженням та використанням у закладі форм державної та галузевої статистичної звітності у т.ч. бланків суворого обліку.
  3. Проведення прийому медико-статистичної інформації від структурних підрозділів лікарні, формування зведених звітів, надання звітів та адміністративну інформацію на вищі рівні.
  4. Проведення у структурних підрозділах перевірку стану медико-статистичного обліку, достовірності звітних даних.