A A A K K K
людям із порушенням зору
Бердичівська міська лікарня
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Публічні закупівлі - електрична енергія

ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик,
очікуваної вартості та/або бюджетного призначення 
предмета закупівлі

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».
1. Предмет закупівлі за кодом ДК021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
(Електрична енергія).
2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-13-009594-a
3. Відкриті торги з урахуванням особливостей, визначених Постановою КМУ від
12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування;
4. Технічна специфікація


Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі — технічні вимоги до предмета закупівлі

У складі тендерної пропозиції на виконання технічних, якісних та кількісних характеристик предмету закупівлі Учасником надається Технічна специфікація.

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі з огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмета закупівлі, що містяться в тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість поставки товару відповідно до вимог, визначених згідно з
умовами тендерної документації.
В місцях, де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз "або еквівалент".
В місцях, де технічна специфікація містить посилання на стандартні  характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами,
іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином, вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

 

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника.
 

1. Детальний опис предмета закупівлі.

Назва предмета
закупівлі Електрична енергія
Код ДК 021:2015 09310000-5 - електрична енергія
Одиниці виміру кВт/год
Кількість, кВт/год 1 346 000
Строк поставки товару

Цілодобово: до 31.12.2024 року включно.

2. Місце поставки товару:
№ Адреса об’єкту
1 Місце поставки: м. Бердичів, вул. Здоров’я, 1, вул. Шевченка, 22, вул. Європейська, 67/2, вул. Житомирська, 43, вул. Житомирська, 42, вул. Богунська, 22, вул. Ш.Алейхема, 26.
У разі коли оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про місце поставки (оприлюднення якої передбачено Законом) несе загрозу безпеці замовника, така інформація може зазначатися як найменування населеного пункту, в який здійснюється доставка товару (в якому виконуються роботи чи надаються послуги).
3. Мета використання товару: для задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів замовника (споживача).
4. Вимоги щодо якості електричної енергії.
Параметри якості електричної енергії в точках приєднання Споживача у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення» (ДСТУ EN 50160:2014).
5. Особливі вимоги до предмета закупівлі.
Постачання електричної енергії замовнику (споживачу) повинні відповідати нормам чинного законодавства України:
 Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII;
 Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;
 Кодексу системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;
 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312;
 інших нормативно-правових актів, прийнятих на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII.
6. Послуги з передачі та розподілу електричної енергії:
До ціни пропозиції учасник зобов’язаний включити витрати на послуги з передачі електричної енергії за регульованим тарифом.
Послуги з розподілу електричної енергії сплачуються Споживачем самостійно безпосередньо оператору системи розподілу відповідно до договору про надання послуг з розподілу, укладеного 
між оператором системи розподілу та Споживачем. До ціни пропозиції учасник не включає послуги з розподілу електричної енергії.
Якщо тендерна пропозиція учасника не відповідає Технічній специфікації тендерної
документації замовника, то така тендерна пропозиція буде відхилена, як така, що не відповідає вимогам тендерної документації.
5.Очікувана вартість закупівлі: 1 346 000 кВт*год * 6,65 грн. = 8 950 900,00 грн., в т.ч. ПДВ.
Очікувана вартість предмета закупівлі була визначена із застосуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої наказом МЕРТУ від 18.02.2020 № 275 методом збору, порівняння та аналізу ринкових цін очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, а також аналізу обсягів, індексу інфляції та інформації про аналогічні закупівлі
розміщені на сайті https://prozorro.gov.ua.
Інтернет-ресурс Оператору ринку https://www.oree.com.ua/index.php/indexes станом на листопад місяць 2023 року та на підставі комерційних пропозицій потенційних постачальників.
Розрахунок ціни на електроенергію на 2024 рік:
- середньозважена ціна за листопад 2022 року - 3,43350 грн. без ПДВ, без тарифу на постачання та розподілу за 1 кВт/год на РДН (у торговій зоні Об'єднана Енергетична Система України (ОЕС України), яка розміщена на його веб-сайті www.oree.com.ua.
- середньозважена ціна за листопад 2023 року - 4,35780 грн. без ПДВ без тарифу на постачання та розподілу за 1 кВт/год на РДН (у торговій зоні Об'єднана Енергетична Система України (ОЕС України), яка розміщена на його веб-сайті www.oree.com.ua. 
Відсоток фактичної зміни (підвищення) ціни за вказаний період - 26,92%, якщо  враховувати середньозважену ціну за листопад 2023  року - 4,35780 грн. без ПДВ, без тарифу на постачання та розподілу за 1 кВт/год на РДН (у торговій зоні Об'єднана Енергетична Система України (ОЕС України), яка розміщена на його веб-сайті www.oree.com.ua.,  та спрогнозувати підвищення ціни на 2024 рік, то формується така ціна: 4,3578+26,92%= 5,5309 грн. без ПДВ, без тарифу на постачання та розподіл за 1 кВт/год.
6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначено відповідно розрахунків на 2024 р.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень