Операційне відділення

Операційного відділення

Черчик Юрій Олексійович

Номер телефону:

У 2005 році закінчив Вінницький національний медичний університет і прийшов інтернатуру в Бердичів як лікар загальної практики-сімейний лікар. Протягом 2007-2008 років проходив спеціалізацію з загальної хірургії, а у 2009 спеціалізацію з дитячої хірургії. Обіймав посаду дитячого хірурга і дитячого уролога в дитячій поліклініці м. Бердичів, і надалі суміщав поліклінічну роботу з роботою в хірургічному відділенні Бердичівської міської лікарні.  В 2018 році пройшов навчання з лапароскопії в приватному навчальному центрі Ендофорс. Щороку проходить навчання в різних державних і приватних закладах.  З 1.12.2021 року призначений на посаду завідувача Операційного відділення Бердичівської міської лікарні.

Старша медична сестра

Операційного відділення

Клюєва Юля Миколаївна

Номер телефону:

Закінчила Житомирське медичне училище у 2000 році. З 2000 року працює в Бердичівській лікарні сестрою медичною операційною. З 2003 зайняла посаду старшої сестри медичної операційної. Має вищу кваліфікаційну категорію. Періодично проходить курси підвищення кваліфікації. Неодноразово проходила стажування з різних  мініінвазивних методик як в державних, так і приватних клініках. У 2019 році отримала вищу освіту за спеціальністю - реабілітолог- фізіотерапевт. І відтоді суміщає роботу старшої медсестри операційного відділення і реабілітолога-фізіотерапевта.