14 листопада – Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом.
Цукровий діабет протягом багатьох років залишається важливою медичною, соціальною та економічною проблемою сучасного суспільства.
В Україні зареєстровано більше як 1 млн. 300 тис. пацієнтів, хворих на цукровий діабет. У нашому місті станом на 1 жовтня 2019р. проживає 2660 мешканців з цукровим діабетом, з них потребують лікування препаратом інсуліну 416 дорослих та 31 дитина.
Кожній людині з цукровим діабетом потрібний індивідуальний підхід до вибору способу життя, режиму харчування та медикаментозного лікування.
Головна тема Всесвітнього Дня боротьби з цукровим діабетом 2019 року : захисти свою родину. Якщо хтось у вашій родині хворий на цукровий діабет, то упоратись з керуванням цією хворобою буде легше, якщо до цього процесу ви залучите рідних, друзів та будете разом дотримуватися рекомендацій щодо здорового харчування і вести активний спосіб життя.
Контроль цукрового діабету – серйозне та відповідальне завдання, тому готуйтеся діяти щодня сумлінно та наполегливо.