Правила діагностики дифтерії

Дифтерія –це гостре інфекційне захворювання, яке викликається коринебактеріями дифтерії і характеризується фібринозним запаленням слизових оболонок ротоглотки, явищами інтоксикації з переважним ураженням серцево-судинної і нервової системи.

11:53 29.10.2019

Подяка

Біда спіткала нашу родину раптово і лікування хвороби мого чоловіка, Вакули Олега Степановича, я повністю довірила медичному персоналу нашої КНП «Бердичівської міської лікарні». Перш за все хочу сказати слова вдячності за самовіддану працю, людяність і професіоналізм медичного персоналу інфекційного відділення та відділення реанімації. Ці два колективи очолюють справжні професіонали - Раїса Миколаївна Костюченко та Ірина Павлівна Тарахтелюк. Великі слова вдячності лікарю-анестезіологу - Сокольвак Наталії Броніславівні. Безмежно вдячна прекрасному складу медичних сестер відділення реанімації під керівництвом ст. м/с - Тетяни Анатоліївни Марченко, які разом переживають, заспокоюють і вселяють кожному пацієнту надію на видужання.

11:35 15.10.2019

З Днем будівельника!

З нагоди професійного свята - Дня будівельника адміністрація КНП "Бердичівська міська лікарня" вітає своїх працівників.    У День будівельника бажаємо вам, шановні професіонали, міцного здоров’я, оптимізму та творчої наснаги, дружного колективу, успішних проектів та фінансової стабільності. Нехай ваша нелегка праця приносить задоволення, впевненість, а життя радує веселими святами, щирими почуттями і реалізацією мрій.

14:24 09.08.2019

Обов’язкова вакцинація дітей та дорослих

05.08.2019 року на оперативній нараді в Бердичівській міській лікарні щодо «Аналізу дитячої смертності за 7 міс.2019р.», міський інфекціоніст Костюченко Раїса Миколаївна повідомила про виникнення свіжого випадку дифтерії у місті Хмельницькому, зокрема в 2019 році по Україні захворіло 9 осіб, з них троє - діти.

14:19 06.08.2019

Візит з Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування

2 серпня до директора  Бердичівської міської лікарні Бабікової Лариси Миколаївни, із робочим візитом завітав радник з питань муніципальних послуг Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування - Римар Віталій Антонович.

14:15 06.08.2019

Колективний договір

В зв’язку з реорганізацією Бердичівської центральної міської лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради відбулося жваве обговорення колективного договору КНП.

16:37 01.08.2019