Подяки

На адресу головного лікаря  Бердичівської ЦМЛ Бабікової Л. М. в жовтні місяці поточного року надійшло 7 подяк на адресу медичних  працівників дитячого, терапевтичного, акушерського та травматологічного відділень, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, жіночої консультації.

10:56 10.11.2017

Грип!

Щорічно з приходом холодів люди починають хворіти на грип та гострі респіраторні інфекції. Вони негативно впливають на здоров’я великої кількості людей. Протягом минулого року в нашому місті було зареєстровано 18569 випадків гострих респіраторних вірусних інфекцій та 533 випадків грипу. В епідсезоні 2017-2018 рр циркулюватимуть 3 штами грипу :

10:18 06.11.2017

Осіннє свято

Великий колектив Бердичівської центральної  міської  лікарні поповнився 13 молодими спеціалістами, із них 2 молодих лікарів.

11:42 30.10.2017

Оновлення медичного обладнання

Сучасну медицину дуже складно уявити  без сучасного медичного обладнання. З початку поточного року структурні підрозділи Бердичівської ЦМЛ поступово оновлюються сучасним медичним обладнанням. Цьому сприяє міська влада, на чолі з  міським головою Мазуром В.К., який підтримує галузь охорони здоров’я та залучає благодійників , як приклад – оновлення сучасною апаратурою відділення анестезіології та інтенсивної терапії та   на суму 1млн.457 тис.грн.

12:53 25.10.2017