Візит експертів організації USAID

05.02.2020р. відбувся ознайомчий візит групи фахівців закладу охорони здоров’я в рамках технічної допомоги, щодо розробки плану Житомирського госпітального округу.

09:54 06.02.2020

Медики міста Бердичева прозвітували про проведену роботу в 2019 році

30 січня 2020 року в залі міської поліклініки  на підсумкову медичну раду за 2019 рік. Зібрались працівники КНП «Бердичівської міської лікарні» БМР та КНП «ЦПМСД» БМР, на яку завітами міський голова – Мазур В.К. та його заступник - Левицький Р.В., представники місцевих ЗМІ.

17:25 31.01.2020

Робоча нарада з нормативних вимог щодо коронавірусу

29.01.2020р.  заступник медичного директора Марченко О.В. на робочій нараді з медичним персоналом КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради та КНП «ЦПМСД», окреслив нормативні вимоги щодо готовності  надавати медичну допомогу особам з випадку захворювання на коронавірус.

17:20 31.01.2020

Центр жінки

В акушерському відділенні КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради працюють висококваліфіковані лікарі акушер-гінекологи та лікарі-неонатологи. У відділенні наявне сучасне обладнання, а найголовніше панує доброзичлива атмосфера до жінок та немовлят. Радимо звертатися в наше відділення.

14:27 24.01.2020

Діагностика

Шановні мешканці міста Бердичева та району, в міській поліклініці в кабінеті №3 веде прийом лікар УЗД Сиротюк Олег Анатолійович.

10:12 17.01.2020

Дякую Вам , ВЧИТЕЛЮ, за досвід, знання

Між цими двома фотографіями близько 20 років.... Ще в далекі 90-ті Олександр Кононко був один із небагатьох хірургів в Україні, який лапароскопічно оперував пацієнтів у нашому Бердичеві. Потім, у звязку з кризою, нестачею комплектуючих, такі операції в Бердичеві , нажаль, припинились. Але сьогодні - 3.01.2020р. з придбанням лапароскопічної стійки в міській лікарні , за участю Кононка Олександра Петровича знову була виконана лапароскопічна холецистектомія. Дякую Вам , ВЧИТЕЛЮ, за досвід, знання і любов до хірургії, якої Ви мене навчили.

12:49 04.01.2020