Новорічний подарунок

Щиро дякуємо колективу клініко-діагностичної лабораторії за кошти в сумі 5800грн. для потреб наших захисників.

16:00 23.12.2022

Благодійна допомога

За сприянням благодійного фонду " Хлібний Дім" і особисто Маргуліса Аркадія Ухимовича операційне відділення Бердичівської міської лікарні отримало сучасний операційний стіл, який завдяки численним регулюванням дає змогу проводити різноманітні оперативні втручання.

15:34 23.12.2022

Благодійна допомога

Колектив КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради висловлюю велику  вдячність благодійному фонду «Хлібний дім» за надання гуманітарної допомоги.

14:28 25.11.2022

Бережи себе

В межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації «INSCIENCE» за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія «Бережи себе» (ознайомитись можна за посиланням https://inscience.io/berezhy-sebe/).

10:44 18.11.2022

Подяка

Адміністрація КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради висловлює подяку благодійній організації National Agency ZDOROVI за гуманітарну допомогу, що була надана, у вигляді лікарських засобів та виробів медичного призначення з метою забезпечення якісного надання медичної допомоги пацієнтам.

11:03 11.11.2022

Інформація

Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна підприємства.

16:16 03.11.2022

Гуманітарна допомога в рамках реалізації проекту ЮНІСЕФ.

Адміністрація КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради висловлює щиру подяку представництву UNICEF Украïна, Житомирській обласній державній адміністрації та громадській організації «ІН ТАЧ ЮКРЕЙН ФУНДЕЙШН» за надання благодійної гуманітарної допомоги нашій лікарні.

12:08 25.10.2022

Оголошення

В зв’язку з закінчення оренди приміщень у поліклініках КНП «Бердичівська міська лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» кабінети дитячих спеціалістів переводяться в приміщення міської поліклініки за адресою вул. Житомирська, буд. 42.

11:43 25.10.2022

Благодійна допомога

Колектив КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради висловлюю щиру подяку благодійному фонду «Хлібний дім» за надання благодійної гуманітарної допомоги нашій лікарні.

16:43 24.10.2022