Фізіотерапевтичний кабінет

Фізіотерапевтичний кабінет міської поліклініки проводить  лікувальні процедури, які  дозволяють відновити здоров’я, або значно полегшити стан .

14:08 23.10.2023

Навчання по цивільному захисту

06.10.2023 р. на території КНП "Бердичівська міська лікарня" відбулося навчання з цивільного захисту населення та пожежної безпеки  для працівників лікарні.

09:18 07.10.2023

Травми дитинства

В умовах війни маємо особливо дбати про дитячу психіку. Неважливо, що саме пережила дитина: евакуацію, постріли чи звуки сирен — усе це для неї може стати травматичним досвідом. Дистанційне навчання чи новий колектив — речі, які раніше здавалися нормою, зараз мають неабиякий вплив.

14:18 05.10.2023

Подяка

Колектив кардіологічного відділення КНП «Бердичівська міська лікарня» щиро вдячний представниці фонду «Синьо-Жовтий Хрест» (м.Кельн, Німеччина) пані Ксенії Негоді та пані Адамчук Ірині (м.Гамбург) за надання гуманітарної допомоги у вигляді апарату УЗД Philips.

11:56 04.10.2023

Оперативна нарада

12.09.2023 року в актовому залі міської поліклініки відбулася оперативна нарада в складі т.в.о директора Гінгуляк К.В., медичного директора Марченко О.В. та завідувачів структурних підрозділів КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради.  Метою проведення було висвітлення питань  роботи дитячого кардіолога за 6 міс. 2023р. Доповідач - дитячий кардіолог Білоус Валентина Анатоліївна.

16:14 12.09.2023

Дякуємо за допомогу!

Колектив КНП «Бердичівська міська лікарня» БМР висловлює щиру подяку людям з добрими серцями, які завжди готові прийти на допомогу- Богатирчуку Юрію Олександровичу та Стодольському Віталію Вікторовичу. Дякуємо за гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів та виробів медичного призначення. Добрі справи не залишаються непоміченими, нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

11:01 12.09.2023

Опитування МОЗ

За спільною ініціативою МОЗ із Проєктом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» з метою підготовки впровадження електронних сервісів у системі охорони здоров’я проводиться всеукраїнське соціологічне онлайн- опитування громадян щодо електронного кабінету пацієнта.

14:32 11.09.2023