Прорив теплотраси

В ніч з 4 на 5 лютого 2023р відбувся прорив траси теплопостачання від котельні до операційного корпусу КНП «Бердичівська міська лікарня». Внаслідок чого, вся лікарня  була відключена від теплопостачання.  Завдяки працівникам «Теплокомуненерго» та міської лікарні в найкоротший термін вдалося ліквідувати даний прорив. Надвечір 5 лютого опалення в лікарні було підключено.

10:08 07.02.2023

Зігрій крихітку

В рамках проекту «Зігрій крихітку» акушерське відділення КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради отримало :

16:06 01.02.2023

Гуманітарна допомога

Адміністрація КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради висловлює щиру подяку благодійній організації «Благодійний фонд «Пацієнти України» за надання благодійної гуманітарної допомоги нашій лікарні.

11:40 24.01.2023

Благодійна допомога

Колектив КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради висловлює подяку приватному підприємству «Фарма-Лит» за надану благодійну допомогу у вигляді кондиціонеру OSAKA ST-18HH.

10:13 19.01.2023

Благодійна допомога

Адміністрація КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської           ради висловлює подяку ТОВ «БаДМ» за надання благодійної гуманітарної         допомоги нашій лікарні.

10:44 17.01.2023

Новорічний подарунок

Щиро дякуємо колективу клініко-діагностичної лабораторії за кошти в сумі 5800грн. для потреб наших захисників.

16:00 23.12.2022

Благодійна допомога

За сприянням благодійного фонду " Хлібний Дім" і особисто Маргуліса Аркадія Ухимовича операційне відділення Бердичівської міської лікарні отримало сучасний операційний стіл, який завдяки численним регулюванням дає змогу проводити різноманітні оперативні втручання.

15:34 23.12.2022

Благодійна допомога

Колектив КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради висловлюю велику  вдячність благодійному фонду «Хлібний дім» за надання гуманітарної допомоги.

14:28 25.11.2022