відпуску рецептурних ліків за е-рецептом

Уже цієї весни відпуск всіх рецептурних засобів в Україні почне здійснюватися за електронним рецептом. Таким способом відповідно до євроінтеграційних процесів забезпечується контроль за відпуском рецептурних ліків в аптеках, а також оптимізується процес призначення ліків, який стає більш прозорим та ефективним.

13:26 30.03.2023

Методика протезування суглобів

Жінка похилого віку отримала травму - складний перелом шийки стегна і без операції була б усе життя прикута до ліжка. Але , на щастя, у нашій Бердичівській міській лікарні вже кілька років як запровадили методику протезування кульшових і колінних суглобів.

11:25 24.03.2023

Подяка від акушерського відділення

Колектив Акушерського відділення, щиро вдячний адміністрації КНП «Бердичівська міська лікарня», а саме , директору Сові Анатолію Миколайовичу, за уміння чути та підтримувати ініціативу кожного відділення в  цей не легкий для всіх нас час.

12:15 14.03.2023

Допомога від Червоного Хреста

Адміністрація КНП "Бердичівська міська лікарня»    Бердичівської міської ради висловлює щиру    вдячність "Обласній організації Товариства    Червоного Хреста України" за надану благодійну допомогу у вигляді:

17:48 24.02.2023

Переваги нашої лабораторії

Обираючи лабораторію, люди керуються різноманітними критеріями: для когось важлива ціна, інші хочуть отримати результати дослідження якнайшвидше, треті мають за орієнтир – місцезнаходження.

15:57 17.02.2023

Сертифікат

Щиро дякуємо фонду UNICEF Украïна, голові

15:52 17.02.2023

Прорив теплотраси

В ніч з 4 на 5 лютого 2023р відбувся прорив траси теплопостачання від котельні до операційного корпусу КНП «Бердичівська міська лікарня». Внаслідок чого, вся лікарня  була відключена від теплопостачання.  Завдяки працівникам «Теплокомуненерго» та міської лікарні в найкоротший термін вдалося ліквідувати даний прорив. Надвечір 5 лютого опалення в лікарні було підключено.

10:08 07.02.2023