Увага ,увага, увага !

Ця жінка перебуває на лікуванні в терапевтичному відділенні Бердичівської міської лікарні. На даний час стан задовільний. Особа пацієнтки, її місце проживання не встановлені.

12:56 02.07.2021

Подарунок до Дня медика.

На передодні свята «День медичного працівника» обласним депутатом, Кицак Л.В., була подарована сухожарова шафа ГП-10-01 в акушерське відділення, яка допоможе швидко стерилізувати інструменти як у пологову залу так і в операційний блок.

13:33 22.06.2021

День медичного працівника

Дорогі колеги вітаємо Вас з Днем медика від щирого серця. Бажаю не тільки дбати про здоров'я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі і гарного настрою.

14:51 17.06.2021

Велике будівництво

Незабаром відремонтоване відділення екстренної медичної допомоги розпочне повноцінну роботу. 02.06.2021р. оглядини результатів цього ремонту зробили для депутатів міської ради та представників засобів масової інформації.

09:26 04.06.2021

День боротьби з  меланомою шкіри

24 травня 2021р-День боротьби з  меланомою шкіри   Меланома  — одна з найбільш злоякісних пухлин шкіри, оскільки розповсюджується через лімфу і кров майже в усі органи.  Захворювання може виникнути в будь-якому віці. Злоякісна пухлина розвивається з меланоцитів (пігментних клітин шкіри, які виробляють меланін) як нормальної шкіри, так і пігментних невусів (родимок).

15:21 21.05.2021

16.05.2021р. - День пам`яті  померлих від ВІЛ/Сніду

ВІЛ/СНІД - це захворювання, яке виникає у людей, що вживають ін’єкційні наркотики, ведуть безладне статеве життя, від ВІЛ – інфікованої вагітної до дитини. На всі ці шляхи зараження людина може вплинути і таким чином не захворіти. Адже хвороба, особливо недолікована не дає шансів на життя. Організм інфікованої людини не може справитися із руйнівною силою вірусу, який виснажує імунітет і призводить до виникнення важких, інколи несумісних із життям захворювань. В першу чергу це: туберкульоз легеневий і позалегеневий, пневмоцистна пневмонія, токсоплазмоз та інші. Без специфічного лікування ці хвороби вилікувати неможливо.

15:48 17.05.2021

Важлива інформація !

З 17 травня 2021 року КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради відновила роботу по наданню ургентної медичної допомоги хворим з хірургічної та терапевтичної допомоги.

10:25 17.05.2021