Стан надання медичної допомоги в інфекційному відділенні за І квартал 2024р.

Дата: 09.04.2024 11:17

09.04.2024р. в актовому залі міської поліклініки відбулася лікарська конференція на тему «Стан надання медичної допомоги в інфекційному відділенні за І квартал 2024р. Проблемні питання» з залученням лікарів стаціонару, міської поліклініки та фахівців міської лікарні.

Були висвітлені показники роботи відділення, а також завідувач інфекційним відділенням Костюченко Раїса Миколаївна зупинилася на проблемних питаннях та шляхах їх вирішення :

- покращити побутові умови у відділенні за рахунок проведення ремонту приміщення І поверху інфекційного відділення. Покращення матеріальної бази відділення.

- збільшити кількість послуг для надання допомоги хворим на інфекційні захворювання .

- проводити постійний контроль та працювати за дотриманням санітарно- епідеміологічного режиму відділення. Співпраця з відділом інфекційного контролю.