Дата: 23.02.2024 10:28

Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська міська лікарня»

Бердичівської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна підприємства.

Об’єкти оцінки:
1. Частина нежитлової будівлі, (Швидка допомога, НПД, кабінет планування сім’ї)
площею 243,0 кв.м, що знаходиться за адресою: м.Бердичів, вул.Шевченка,22.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єктів з метою їх подальшої передачі в оренду..
Замовник робіт: Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради. Особа-платник робіт з оцінки буде визначена згідно з чинним законодавством.
До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності.
Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію на об’єкти оцінки в запечатаних конвертах, яка складається з:
1-й конверт- підтвердні документи :
- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;
- копія установчого документа претендента;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку;
- копія сертифіката суб`єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом
Державного майна України;
- інформація про претендента ( відомості про претендента щодо його досвіду роботи, щодо кваліфікації та особистого досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі тощо);
2-й конверт - конкурсні пропозиції щодо вартості надання послуг з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з наданням таких послуг, а також строку їх виконання у календарних днях по кожному об`єкту оцінки.
У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.
Місцезнаходження конкурсної комісії: м.Бердичів, вул.Здоров`я,1. Телефон для довідок (04143) 4-30-71, 4-31-13.
Конкурсна документація приймається  до 16.15 год 05 березня 2024року.
Конкурс відбудеться у приміщенні КНП «БМЛ» Бердичівської міської ради 08 березня 2024року о 10.00 год в кабінеті медичного директора.