Терапевтичне відділення

Дата: 10.10.2023 14:45

Терапевтичне  відділення розраховане на 25 ліжок.

Завідувач – Тиха Людмила Іванівна у 1989 році закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут.

З 01.08.1993р. працювала лікарем-терапевтом дільничним в  поліклініці для дорослих Бердичівської ЦМЛ.

З 01,06,2003р.- переведена на посаду гастроентеролога, а з 03,01,2006р. – завідувач терапевтичним відділенням Бердичівської міської лікарні.

Лікар має вищу кваліфікаційну категорію по терапії, також у відділенні надає медичну допомогу лікар 1 категорії Салабай Людмила Олександрівна.

В підрозділі працюють : медичні сестри – 7 працівників (2-вищої категорії, 1-першої категорії, 2-другої категорії та 2-без категорій) та молодший медичний персонал – 7 працівників. У  відділенні надається цілодобова медична допомога пацієнтам, які перебувають у стаціонарі. Для пацієнтів створені комфортні умови перебування – затишні 2-х, 3-х, 4-х місні палати.

06.09.2022р. відділення отримали сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

У відділенні надається медична допомога дорослому населенню міста з захворюваннями внутрішніх органів, проводиться лікування слідуючих патологій:

- Захворювань органів дихання:

- Захворювань органів травлення:

​- Захворювань крові та кровотворних органів:

- Алергічними захворюваннями;

​- Отруєннями легкого та середнього ступеню.

Для діагностики та успішного лікування пацієнтів використовуються всі діагностичні можливості міської лікарні та при необхідності інших лікувальних закладів, сучасні рекомендації щодо лікування пацієнтів.