Методика протезування суглобів

Дата: 24.03.2023 11:25

Жінка похилого віку отримала травму - складний перелом шийки стегна і без операції була б усе життя прикута до ліжка. Але , на щастя, у нашій Бердичівській міській лікарні вже кілька років як запровадили методику протезування кульшових і колінних суглобів.

Сьогодні наші лікарі виконали саме таку операцію - замінили пошкоджений суглоб на штучний.( На фото Ви бачите рентген до і після операції). І вже через деякий час жінка знову зможе вільно ходити!

З питань протезування суглобів Ви можете звернутись в травматологічне відділення Бердичівської міської лікарні до завідуючого - Гінгуляка Констянтина Вікторовича.

Юрій Черчик