Консультація фахівців інституту серця МОЗ України

Дата: 08.06.2022 09:54

07.06.2022р. в міській поліклініці КНП «Бердичівська міська лікарня» на базі кардіологічного кабінету вели прийом спеціалісти Інституту  серця МОЗ України .

Мета  - огляд пацієнтів з серцево – судинною патологією, які потребують оперативного лікування – протезування з приводу вад серця, оперативних втручань при ішемічній хворобі серця – стентування коронарних судин, аорто – коронарне шунтування, лікування складних порушень ритму та провідності.

Було оглянуто 30 пацієнтів, більшості з них рекомендовано проведення певних оперативних втручань на базі Інституту серця МОЗ України.

Такі консультативні виїзди фахівців інституту серця МОЗ України плануються проводитись регулярно, плідна співпраця інституту та міської лікарні повинна давати позитивні результати в оздоровлені жителів нашої громади.

Будьте здорові!

Бережіть себе і своїх рідних!