Оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 19.01.2022 21:36

Про оголошення  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна підприємства

Об’єкти оцінки:

1. Ділянка димової труби котельні ЦМЛ, вул.Здоров’я,1 (розміщення базової станції мобільного зв’язку)

2. Частина приміщення І поверху будівлі міської поліклініки площею 2,0 м.кв., вул. Житомирська,42 (розміщення платіжного терміналу)

3. Нежитлове приміщення IV поверху будівлі лікувального корпусу площею 20,6 м.кв., вул.Здоров’я,1 (розміщення благодійної організації)

4. Частина приміщення цокольного поверху будівлі лікувального корпусу, площею 28,0 м.кв, вул.Здоров’я,1 (розміщення відділення діагностичного центру)

5.Частина нежитлового приміщення I поверху будівлі шкірвендиспансеру, площею 17,5 м.кв, (розміщення пункту забору біологічних матеріалів), вул.Здоров’я,1

6. Частину приміщення (холу стоматологічної поліклініки), площею 20 м.кв, вул.Богунська,22 (розміщення аптечного пункту)

7.Частину площі першого поверху поліклініки для дорослих площею 20м.кв, вул.Житомирська,42 (розміщення аптечного пункту)

8. Нежитлове приміщення по вул.Шевченка,22 площею 83,3 м.кв., (для розміщення водіїв підстанції екстреної медичної допомоги та медичних катастроф у м. Бердичів)

9. Нежитлове приміщення по вул. Шевченка,22 площею 123,6 м.кв., (для розміщення гаражів для автомобілів Бердичівської підстанції екстреної медичної допомоги)

10. Нежитлове приміщення по вул. Шевченка,22 площею 920,3 м.кв., (для розміщення Комунальної Установи “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Житомирської обласної ради)

11. Частина нежитлових приміщень господарської частини по вул.Здоров’я,1 площею 106,3м.кв., (для розміщення паталогоанатомічного бюро)

12. Частина підвального приміщення лікувального корпусу площею 20,6м.кв., по вул.Здоров’я,1 (розміщення благодійної організації)

13. Нежитлове приміщення міської поліклініки площею 25,5м.кв., по вул.Житомирська,42 (розміщення кабінету профілактичної роботи).

14. Нежитлове приміщення площею 143,0 м.кв., по вул.Шевченка,22 (для розташування персоналу Бердичівського міськрайонного відділу філії Державної установи “Центр пробації”в Житомирській області).

15. Частина I поверху нежитлової будівлі шкірвендиспансеру, стоматкабінету, матеріального складу площею 43,5м.кв по вул.Здоров’я,1 (для розміщення відокремленого структурного підрозділу КНП “Обласний протитуберкульозний диспансер” ЖОР).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єктів з метою їх подальшої передачі в оренду..

Замовник робіт: Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради. Особа-платник робіт з оцінки буде визначена згідно з чинним законодавством.

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію на об’єкти оцінки в запечатаних конвертах, яка складається з:

1-й конверт-  підтвердні документи :

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

- копія установчого документа  претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку;

- копія сертифіката суб`єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом Державного майна України;

- інформація про претендента ( відомості про претендента щодо його досвіду роботи, щодо кваліфікації та особистого досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі тощо);

2-й конверт - конкурсні пропозиції  щодо вартості надання послуг з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з надання таких послуг, а також строку їх виконання у календарних днях по кожному об`єкту оцінки.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Місцезнаходження конкурсної комісії: м.Бердичів, вул.Здоров“я,1. Телефон для довідок (04143) 4-30-71, 4-31-13.

Конкурсна документація приймається   до 16.15 год  01 лютого 2022 року.

Конкурс відбудеться у приміщенні КНП «БМЛ» Бердичівської міської ради  04 лютого  2022року 2022 року о 10.00 год.