A A A K K K
людям із порушенням зору
Бердичівська міська лікарня
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Комп'ютерна томографія

Дата: 24.12.2021 22:16
Кількість переглядів: 439

Віднедавна Бердичівська міська лікарня розпочала проведення комп'ютерної томографії на надсучасному обладнанні Siemens SOMATOM go.All, який покликаний зробити процес дослідження надзвичайно мобільним та інноваційним, оскільки базується на повній автоматизації. За допомогою сучасного комп'ютерного томографу можна визначити стан будь-якого органу людини, його розміри, положення, форму, стан поверхні, його функції та щільність.

 

 

Для Вас працюють лікарі-рентгенологи: Сиротюк Олег Анатолійович та Чумак Маринка Сергіївна, які в середньому з вересня цього року проводять 5 – 15 досліджень впродовж робочого дня. Як правило найрозповсюдженішими випадками для проведення комп'ютерної томографії стають гострий інсульт головного мозку або травми (черепа та інших частин тіла). Варто зауважити, що діагностика причин, які зумовлюють захворювання людського організму стала значно ефективніша та дозволяє максимально точно встановити діагноз, який не можна було встановити раніше за допомогою інших видів досліджень.

 

Проте, Олег Анатолійович закликає пацієнтів не зловживати можливістю проведення комп'ютерної томографії, а колегам-лікарям максимально чітко визначати доцільність проведення саме такого виду обстеження. Оскільки КТ наносить досить велику дозу променевого навантаження на організм людини у порівняні до звичайного рентгенівського дослідження. Тому у випадках, у яких можна обмежитись менш шкідливими видами досліджень, краще скористатись саме ними.

 

Щодо проведення самого дослідження, то варто підкреслити, що в Бердичівській міській лікарні воно відбувається виключно в екстрених випадках або за електронним направленням вузьких спеціалістів міської поліклініки чи стаціонарних відділень. В перерахованих випадках комп'ютерна томографія проводиться БЕЗКОШТОВНО. Для попереднього запису варто звертатись з 9:00 до 15:00 за номерами телефонів наших красунь, які зображені на світлині:

 

096 531 02 24

Юлія Іванівна Нечипоренко

 

096 71 50 152

Олена Василівна Смірнова

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень