A A A K K K
людям із порушенням зору
Бердичівська міська лікарня
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Лікарська конференція

Дата: 25.05.2021 14:09
Кількість переглядів: 248

25.05.2021р. в актовому залі міської поліклініки відбулась лікарська конференція на тему: «Коронавірусна хвороба. Перебіг лікування, паталогогістологічні  зміни». На конференцію були запрошені завідувачі структурними підрозділами, лікуючі та сімейні лікарі.

Завідувач інфекційним відділенням – Костюченко Раїса Миколаївна та завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії – Гуменюк Оксана Миколаївна, коротко доповіли про статистику захворювання по Житомирській області та розбір клінічних випадків згідно медичних карт стаціонарного хворого і перебіг коронавірусної хвороби.

Завідувач відділення № 6 обласного паталого-анатомічного бюро -  Каплінська Діана Петрівна, ознайомила з інформацією про паталого-морфологічні зміни при захворюванні на COVID – 19.

На завершення, медичний директор - Поліщук Олександр Володимирович, подякував доповідачам за ґрунтовну інформацію,  побажав усім залишатись здоровими та дотримуватись санітарно - гігієнічного режиму та закликав не стояти осторонь вакцинації проти COVID – 19.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень