A A A K K K
людям із порушенням зору
Бердичівська міська лікарня
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЛИСТ-ПОВІДОМЛЕННЯ (щодо продовження договорів оренди)

Дата: 27.01.2021 09:45
Кількість переглядів: 332

      Адміністрація  КНП “Бердичівська міська лікарня” Бердичівської міської ради повідомляє, що відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 р. (далі – Закон) №157-IX та постанови Кабінету Міністрів України №483 від 03.06.2020 р. «Деякі питання оренди державного та комунального майна» (далі – Порядок), було встановлено новий порядок передачі державного та комунального майна в оренду.

Відповідно до частини 1 статті 18 Закону, продовження договорів оренди здійснюється за результатами проведення аукціону в електронній торговій  системі.

У відповідності до пункту 143 Порядку, орендар, що має намір продовжити договір оренди, який підлягає продовженню за результатами проведення аукціону, звертається до орендодавця із заявою про продовження договору оренди   не пізніше ніж за три місяці до закінчення строку дії договору оренди.

Якщо чинний орендар має заборгованість із сплати орендної плати, він не може звертатися із заявою про продовження договору оренди до моменту погашення ним такої заборгованості.

Виходячи з вищевикладеного, пропонуємо вчасно звертатись із заявою про наміри продовження договору оренди.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень