Велика подяка за донорство

Дата: 25.03.2019 12:14

З 02.01.2019р. відділення трансфузіології було перейменовано у лікарняний Банк крові.

А це означає, що забір крові від донорів та її переробка проводитись не буде. Забезпечення жителів нашого міста необхідними компонентами крові покладено на обласний центр крові (ОЦК).

Але не секрет, що кількість  донорів з кожним роком все зменшується та зменшується і не тільки в Житомирській області, але й по всій Україні.

Ми стараємось вирішувати цю проблему за  рахунок родичів хворих та наших донорів – активістів, які завжди готові прийти на допомогу, поїхати і здати кров в ОЦК.

І тут приходять на допомогу наші захисники, водночас рятівники, це – військові нашої частини  А 2772.

21 березня був проведений забір крові у військовослужбовців силами бригади ОЦК.

На здачу крові прийшли 60 чоловік. Сказати просто спасибі - це нічого не сказати.  Адже наші донори в погонах, напевно і самі повністю не розуміють, що означає їх бажання прийти і здати кров.

А за цим всім стоять хворі на лейкоз (серед них багато дітей), хворі з кровотечами, травмами і т.п.

Так і виходить, що ці люди не тільки захищають наш спокій, але й приймають активну участь у лікуванні населення. Тому дуже важко знайти слова подяки. Низький Вам уклін! Нехай Ваша доброта залишається з Вами назавжди.  Нехай Вам легше буде на душі від того, що Ваша кров врятувала комусь життя.

Закінчувати статтю ще не час. Адже ми не подякували людям, які дозволили у  такий скрутний час провести День Донора у військовій частині.  Це – командир в/ч, полковник Дубина Сергій Олександрович та начальник медичної частини – майор Приступа Костянтин Миколайович. Велике спасибі Вам!

Бажаємо Вам міцного здоров’я!  Нехай бажання прийти на допомогу хворому у Вас ніколи не проходить.

Завідувач лікарняним Банком крові   Ривкіна Н.П.