Робочий тиждень розпочався з приємних подій

Дата: 22.02.2019 14:33

Оперативна нарада 18 лютого у Головного лікаря Бердичівської ЦМЛ, розпочалася з вітання з нагоди дня народження завідуючої відділення анестезіології та інтенсивної терапії - Тарахтелюк Ірини Павлівни і вручення подяки, за ділові якості, постійне підвищення кваліфікації і вміння працювати з пацієнтами, дитячому офтальмологу - Коваленко Сергію Васильовичу.

Для адміністрації лікарні дуже важливо отримувати листи подяки співробітникам не тільки від пацієнтів, а особливо від колег третинного рівня надання медичної допомоги та Асоціації  лікарів – спеціалістів. Такого листа отримали нещодавно від ВГО «Асоціація дитячих офтальмологів та оптометристів України». В листі, Головою Правління ВГО «Асоціація дитячих офтальмологів та оптометристів України», Завідувачем кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика, доктором медичних наук, професором С.О. Риковим, високо оцінено професіоналізм та ділові якості лікаря офтальмолога дитячого Коваленко С.В.

Ми горді, що в нашому колективі працюють молоді та перспективні лікарі.