Лікарська конференція

Дата: 09.07.2024 16:40

Фото без опису09.07.2024р. в актовому залі міської поліклініки відбулась лікарська конференція за участю директора Гінгуляка Костянтина Вікторовича, заступника директора Жигун Наталії Петрівни, керівників структурних підрозділів та представників та фахівців міської лікарні.

Під час конференції розглянули тему: «Робота неврологічного відділення за 6 місяців 2024р. Виконання вимог НЗСУ щодо пакету медичних послуг “Медична допомога при гострому мозковому інсульті”

Доповідачі :

- завідуюча неврологічним відділенням Власюк Надія Анатоліївна.

Завідуюча стоматологічною поліклінікою Дмитрук Лідія Віталіївна повідомила присутнім про початок роботи поліклініки за пакетом медичних послуг «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Під час конференції, начальник планово-економічного відділу Олена Білоус, представила інформацію про фінансовий стан медичного закладу за червень в розрізах по відділеннях.

Учасники наради висловлювали свої пропозиції та обговорювали можливі шляхи вирішення актуальних проблем.