Лікарська конференція

Дата: 18.06.2024 13:59

Фото без опису18.03.2024р. в актовому залі міської поліклініки відбулась лікарська конференція за участю директора Гінгуляка Костянтина Вікторовича, медичного директора Чернікової Ірини Олександрівни, керівників структурних підрозділів та представників та фахівців міської лікарні.

Під час конференції розглянули тему: « Стан надання хірургічної допомоги населенню за 5 місяців 2024 року.
Заходи щодо удосконалення діяльності хірургічної служби»

Доповідач :

- завідувач хірургічного відділення Мазур Віктор Михайлович.

У своєму виступі він зупинився на основних проблемах та шляхах їх вирішення :

1. високий відсоток хворих з ургентною хірургічною патологією, що звертаються за мед. допомогою пізніше 24 годин з моменту захворювання;
  2. не виконані  планові завдання по оздоровленню  хворих на ЗОБ,  хворих з оклюзійною патологією судин нижніх кінцівок;
  3. високий показник післяопераційної летальності;

Рекомендації

1. Активізувати роботу хірургів по плановому оздоровленню хворих з хірургічними захворюваннями, особливо хворих на ЗОБ.
  2. Покращити сан. освітню роботу з метою зменшення занедбаних випадків при хірургічних захворюваннях.
  3. Хірургам поліклініки максимально обстежувати хворих в поліклініці при направленні на стаціонарне лікування, окрім хворих з ургентною патологією.