Дата: 17.04.2023 20:44

Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська міська лікарня»

• Бердичівської міської радипро оголошення  конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки майна підприємства.

Об’єкти оцінки:

1. Частина нежитлової будівлі,(Швидка допомога, НПД, кабінет планування сім’ї) площею 243,0 м.кв, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., м.Бердичів,                       вул. Шевченка,22.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єктів з метою їх подальшої передачі в оренду..

Замовник робіт: Комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради. Особа-платник робіт з оцінки буде визначена згідно з чинним законодавством.

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію на об’єкти оцінки в запечатаних конвертах, яка складається з:

1-й конверт-  підтвердні документи :

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

- копія установчого документа  претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку;

- копія сертифіката суб`єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом Державного майна України;

- інформація про претендента ( відомості про претендента щодо його досвіду роботи, щодо кваліфікації та особистого досвіду оцінювачів, які працюють у його штатному складі тощо);

2-й конверт - конкурсні пропозиції  щодо вартості надання послуг з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з наданням таких послуг, а також строку їх виконання у календарних днях по кожному об`єкту оцінки.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

Місцезнаходження конкурсної комісії: м.Бердичів, вул.Здоров`я,1. Телефон для довідок (04143) 4-30-71, 4-31-13.

Конкурсна документація приймається   до 16.15 год  25 квітня 2023 року.

Конкурс відбудеться у приміщенні КНП «БМЛ» Бердичівської міської ради  28 квітня 2023року  о 10.00 год в кабінеті медичного директора.