ВІТАННЯ З 20-річним ЮВІЛЕЄМ

Дата: 21.05.2018 19:44

Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя.

Медики – це люди з ніжними душами, закохані в свою роботу. Такою людиною є головна медична сестра Бердичівської ЦМЛ – Єнжиєвська Людмила Вікторівна.

З 1980 року в ЦМЛ пройшла шлях від маніпуляційної сестри до старшої сестри медичної хірургічного відділення.

З 1998 року займає посаду головної медичної сестри.

Працюючи на різних ділянках роботи, своєю сумлінною працею, принциповістю, енергійністю, добросовісним відношенням до виконання службових обов’язків та доручень, здобула авторитет і повагу серед колег по роботі.

І ось уже вкотре колектив Бердичівської центральної міської лікарні засвідчує свою повагу, довіряючи відповідальну посаду.

06.04.2018 року весь колектив привітав Людмилу Вікторівну з 20-річчям на посаді головної медичної сестри.

Упродовж цих років вміло вирішує проблеми і питання, дбає про добробут медичних працівників.

На цій посаді сповна розкрився її неабиякий талант керівника, знайшли підтвердження мудрість і щедрість душі.

Прекрасна, виважена і толерантна людина – це далеко не усі якості, які характеризують Людмилу Вікторівну. ЇЇ компетентність і комунікабельність, дружелюбність, постійно сприяють створенню атмосфери взаєморозуміння та вчасного вирішення нагальних питань.

Колектив щиро і надалі бажає бути щасливою, здоровою, молодою і сповненою енергії сил і завзяття.

Нехай надалі життя буде багатим на добро, хороші враження, щирих друзів. З радістю приймайте кожний новий день, черпайте силу і наснагу від роботи. Сонячних днів Вам, чудесного настрою, довгих років життя, невичерпного оптимізму і вічної молодості.

Рада медичних сестер