Спортивні будні медиків міської лікарні

Дата: 27.04.2018 19:12

25 квітня 2018р. в м.Житомир на стадіонні Агротехнічного коледжу відбулися фінальні змагання ХХV обласних спортивних Ігор серед працівників охорони здоров’я.

О 8-й годині ранку команда Бердичівської центральної міської лікарні вирушила на змагання. Гарного настрою, перемоги їм побажали головний лікар Бабікова Лариса Миколаївна, заступник головного лікаря Марченко О.В. та голова профспілкового комітету Печенюк Ю.П.

В фінальних змаганнях участь взяли 35 найкращих спортивних колективів області. Успішно виступили спортсмени нашої лікарні, які посіли ІІ загальнокомандне місце (капітан команди Чирка Петро Андрійович – завідувач травмпунктом). Слід відмітити і спортсменів, які в окремих видах програми зайняли високі місця.

Настільний теніс:

1. Броніцький Олександр Миколайович - лікар кардіолог – І місце.

Армреслінг:

1. Белєвцов Олександр Олексійович – б/м з лікувальної фізкультури – ІІ місце.

Гирьовий спорт:

1. Чирка Петро Андрійович – завідувач травмпунктом – ІІІ місце.
  2. Реготун Володимир Борисович – фельдшер ЦД та МВ – ІІІ місце.

Це підтвердження того, що медики завжди виконують свій обов’язок добросовісно, з повною віддачею, скромно і з повагою. Колектив міської лікарні гордиться своїми спортсменами.

В. І.  Кабалік