Бердичівська центральна міська лікарня

День здоров`я порожнини рота

20.03.2018 року – всесвітній день здоров’я порожнини рота. В цей день в актовому залі Бердичівської ЦМЛ лікарі - стоматологи міської стоматологічної поліклініки провели конференцію на тему «Здорові зуби – запорука здоров’я».

На конференцію були запрошені сестри медичні міської лікарні, ЦПМСД, шкільних та дошкільних закладів.

Метою проведення конференції було висвітлення питань профілактики стоматологічних захворювань у дорослих та дітей. В доповідях розповідалось про попередження розвитку онкозахворювань порожнини рота, захворювань тканини пародонту та слизової оболонки.

З великою зацікавленістю слухачі прослухали інформацію про перебіг та лікування запальних захворювань  щелепно-лицевої ділянки у дітей та методи лікування зубо-щелепних аномалій.

По закінченню конференції лікарі відповіли на численні  питання слухачів та надали консультації всім бажаючим.

Зав. стомат. поліклінікою                  Дмитрук Л.В.