Акушерське відділення Бердичівської міської лікарні поповнилося сучасним обладнанням

Дата: 04.02.2019 15:11

Турбота про дітей – це пріоритет  місцевої влади та держави.

Головне завдання медиків – якісна медична допомога, створення комфортних умов перебування матері та дитини.

Народження дитини – це велике щастя для кожної родини, коли пологи проходять без ускладнень та дитинка народжується здоровою. Але на жаль, бувають випадки, коли лікарі борються за життя немовляти…

За сприянням міського голови В.К. Мазура та народного депутата України Олександра Ревеги придбано  апарат штучної вентиляції легень для новонароджених. Апарат сучасний і дороговартісний, дозволяє виходжувати передчасно народжених немовлят із незрілими легенями. Кошти, за які придбали прилад - 905 862,00 грн., надійшли з державного фонду соціально-економічного розвитку.

Фахівці пройшли тренінг з роботи на даному апараті. Медичні працівники дякують за цінний подарунок. Дай Боже, щоб народжувалися тільки здорові дітки.