Подяка !

Бабіковій Л. М.

Волощук А. М.

ПОДЯКА

Хочу виразити величезну  подяку всьому колективу відділення анестезіології та інтенсивної терапії на чолі з чудовим завідувачем - Гуменюк Оксаною Миколаївною! Потрапивши до реанімації зрозуміла, що є люди з великої літери «Лікарі», які справді на своєму місці. Дякую за таких чудових професіоналів - лікарів,  так і за кожного у цій великій команді їхнього дружнього колективу. Люди справді знають що роблять, не забуваючи про турботу та співчуття (але це напевно вони по життю такі добрі),  в такий нелегкий для нас пацієнтів час. То є суперкоманда, то є суперспеціалісти та просто суперлюди!!!

Люди з великим добрим, чуйним серцем та душею! Дякую! І ще раз дякую за кожного із пацієнтів , кожному лікарю, кожній медичній сестричці  та кожній санітарочці !