Імуноферментний аналізор

Дата: 10.07.2020 15:36

Медичні працівники міської лікарні отримали подарунок від першого заступника міського голови Романа Левицького та директора ТОВ «Бердичівський пивоварний завод» Володимира Ліпецького до ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА імуноферментний аналізатор для визначення антитіл до коронавірусу.

09.07.2020р. Роман Левицький завітав до клініко-діагностичної лабораторії міської поліклініки КНП «Бердичівської міської лікарні», щоб ознайомитися з роботою імуноферментного аналізатора та отримати відгуки медичних працівників, щодо роботи з даним обладнанням.

На сьогоднішній день виконано 1953 досліджень.  Для обстеження має бути направлення сімейного лікаря, або вузького спеціаліста. Особи, які бажають обстежитися за власним бажанням, можуть це зробити у відділенні медичних послуг. Вартість обстеження на 09.07.2020р. – 153 грн.