Позачергова нарада

Дата: 17.03.2020 16:35

17.03.2020р. в КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради відбулася позачергова нарада за участю начальника відділу охорони здоров’я Бердичівської міської ради Остапюк В.В., завідувача сектору охорони здоров’я та економічної політики Бердичівської районної ради Болянської А.О, директорів КНП Бердичівської міської та районної лікарень, директорів ЦПМСД районну та міста, в.о. зав.екстренної медичної допомоги та медичних директорів, головного лікаря ЦПМСД Семенівської сільської ради Глушкової С.І. на які обговорили ситуацію в регіоні.

Опрацювали наказ Міністерства охорони здоров’я України №663 від 13.03.2020р "Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19" та дійшли спільної думки про необхідність дотримання режиму карантину населення, особливо осіб старшого віку з хронічними захворювання, вагітних жінок та дитячого населення. Погодили подальший алгоритм дій для кожної установи.