Медики міста Бердичева прозвітували про проведену роботу в 2019 році

Дата: 31.01.2020 17:25

30 січня 2020 року в залі міської поліклініки  на підсумкову медичну раду за 2019 рік. Зібрались працівники КНП «Бердичівської міської лікарні» БМР та КНП «ЦПМСД» БМР, на яку завітами міський голова – Мазур В.К. та його заступник - Левицький Р.В., представники місцевих ЗМІ.

Розпочала свій виступ директор КНП «ЦПМСД» Хорошун Н.І., яка зупинилась на проведеній роботі та перспективах розвитку надання первинної медичної допомоги.

Директор КНП «Бердичівської міської лікарні» БМР – Лариса Миколаївна Бабікова спочатку зупинилась на напрямках реформи у 2019 році та що чекає галузь у 2020 році.

Позитивними тенденціями роботи хочеться відмітити:

• не зареєстрована материнська смертність;
  • знизилася питома вага занедбаних випадків онкології;
  • знизилась первинна інвалідність серед дитячого населення;
  • знизилась смертність від інфаркту міокарда та мозкових інсультів;
  • підтверджено наявний сертифікат контролю  системи управління якістю;
  • два відділення (гінекологія, приймальне відділення) отримали відзнаку   «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта», а операційне відділення  підтвердило дану відзнаку. Все відбувається завдяки наполегливій роботі колективу і бажання впровадити щось нове в роботу;
  • активна участь в тренінгах, семінарах, конференціях з питань реформи;
  • впровадили УЗД діагностику патології кістково - м’язової системи, судин головного мозку, шиї;
  • проведений ряд протипожежних  заходів, на що витрачено близько 300 тис. грн.
  • запровадили так званий бригадний метод прибирання  молодшим персоналом, завдяки придбанню системи прибирання  «Moboxx».

Проведено  поточні ремонтні роботи на суму 377,1 тис.грн.

В 2019 році було придбано медичного обладнання та комп’ютерної техніки на суму 1382825,6 грн. (лапароскопічна стійка, цистоскоп, 2 ЕКГ, коагулометр, датчик УЗД, аналізатор електролітів).

Саме завдяки придбанню обладнання нам вдалося відновити лапароскопічні методи лікування в хірургії, гінекології, урології.

Визначили ризики при впровадженні реформи та очікуванні результати.

Як результат впровадження реформи – заклад має бути конкурентноспроможним та пацієнтоорієнтовним.

Підвівши підсумки, міський голова – Василь Костянтинович Мазур подякував колективу за роботу у непростий період реформ, акцентував увагу на співпраці з первинною і екстреною медичною допомогою задля надання якісних медичних послуг та задоволеності населення міста та ОТГ.

Приємним було нагородження працівників за підсумками року.

• Два відділення отримали сертифікати системи «Moboxx» - як стимул підготовки відділення до сертифікації відзнаки «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта».

А колектив, який віддано працює має гарно і відпочивати – це операційне відділення, яке отримало квитки у розважальний комплекс міста Житомира.