Нарада з пожежної безпеки

Дата: 27.12.2019 08:56

16 грудня 2019р. на медичній раді КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради було проаналізовано протипожежний стан об’єктів міської лікарні та намічені шляхи недопущення порушень, які зможуть призвести до пожежі.

З доповіддю виступив голова пожежно – технічної комісії Полєвой М.О. На медичній раді були присутні як керівний склад лікарні так і завідувачі структурних підрозділів.  З огляду на ті страшні пожежі, що сталися в різних областях України, в лікарні ще з більшою увагою ставляться до питань пожежної безпеки та антитерористичної захищеності працівників лікарні та пацієнтів.

Міська лікарня – це об’єкт з масовим перебуванням громадян, тому посилення профілактичних заходів,  щодо стану пожежної та техногенної безпеки на її об’єктах, стоять поряд з питанням життя і здоров’я хворих та медичного персоналу.

Міський голова В.К.Мазур на засіданні комісії з питань техногенно  - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 26 грудня звернув увагу на питання пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням населення та підвищення рівня антитерористичної захищеності важливих об’єктів міста.

Після засідання комісії директор КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради Л.М.Бабікова провела нараду з членами пожежно – технічної комісії лікарні, на якій ще раз звернула увагу важливості питання диверсії, терористичних актів та пожежної безпеки в період святкування Нового року та Різдва Христового.