Гарне завершення поточного року

Дата: 16.12.2019 15:36

Поточний рік в КНП «Бердичівська міська лікарня» завершується гарною подією : 16.12.2019р. відбулося вручення сертифікату «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» колективу приймальному відділенні.

Однією з актуальних проблем закладів охорони здоров’я України є поширення внутрішньолікарняних інфекцій, проблема антибіотикорезистентності та питання інфекційної безпеки медичного персоналу. Всеукраїнський проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» спрямований саме на вирішення цих проблем.

Медичний персонал професійно володіє технікою обробки рук та інструментарію. Відділення забезпечене професійною системою для прибирання та достатньою кількістю антисептичних та дезінфікуючих засобів.