Колективний договір

Дата: 01.08.2019 16:37

В зв’язку з реорганізацією Бердичівської центральної міської лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради відбулося жваве обговорення колективного договору КНП.

Директор зупинилася на перспективах розвитку лікарні в період медичної реформи, а також акцентувала увагу на недостатності фінансування  закладу та впровадженні з 2020р. Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення». Детально зупинилася на виконанні заходів з економії бюджетних коштів, на додатковому фінансуванні закладу з міського бюджету.

В обговоренні колективного договору брали участь більшість присутніх. Основні питання стосувалися фінансування, розміру посадових окладів, обов’язкових виплат та навантаження на амбулаторному прийомі.

Пропозиції і зауваження розглянули вже на наступний день і всі вони були враховані.

Лариса Бабікова закликала співробітників лікарні бути активнішими, вносити пропозиції і спільно їх вирішувати.