ГІНГУЛЯК

04143 4-23-85

kosgin@ukr.net

Освіта:

З 1986 р. по 1997 р. навчався в Червоноармійській загальноосвітній середній школі Житомирської області, де отримав атестат про повну середню освіту. Після закінчення школи у 1997  вступив до Буковинської державної медичної академії, на факультеті: лікувальна справа.

У 2003 році отримав диплом за спеціальністю “Лікувальна справа” та здобув кваліфікацію “Лікар”.

З 2003 р. по 2005 р. проходив інтернатуру за спеціальністю “Ортопедія та травматологія” на базі Бердичівської центральної міської лікарні Житомирської області та в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

У 2020 році проходив курси спеціалізації за напрямком “Організація і управління охороною здоров`я” та отримав сертифікат лікаря-спеціаліста.

З 2018 р. по 2020 рік навчався в Поліському національному університеті на факультеті Публічне управління та адміністрування. У 2020 році отримав диплом за спеціальністю “”Публічне управління та адміністрування.

Робота:

З 2005 р. по 2014 р. працював на посаді лікаря ортопеда-травматолога Бердичівської ЦМЛ.

В період з 2009 р. по 2017 р. працював зовнішнім сумісником на посаді лікаря ортопеда-травматолога КУ « Центральна районна лікарня Пулинської районної ради».

З 2014 р. по 2015 р. проходив військову службу в Збройних силах України, на посаді лікаря медичного пункту бригади в послідуючому начальник відділення анестезіології та інтенсивної терапії медичної роти, брав участь в антитерористичній операції на територіях Луганської та Донецької областях, учасник бойових дій. Нагороджений державними нагородами за участь в антитерористичній операції:

- медаль “Захиснику Вітчизни” відповідно до Указу Президента України від 20.08.2015 року;

- почесна відзнака “Велике серце” 23.01.2016 року.

З 2015 року продовжував працювати на посаді лікаря ортопеда-травматолога вищої категорії КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради.

З 2018 року працював завідуючим відділенням травматології та ортопедії КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради.

З 21.08.2023 року по 14.12.2023 року працював на посаді засупника директора КНП “Бердичівська міська лікарня” Бердичівської міської ради.

З 31.08.2023 року по 13.12.2023 року тимчасово виконував обов`язки за посадою директора КНП “ Бердичівська міська лікарня” Бердичівської міської ради.

З 15.12.2023 року по теперішній час призначений на посаду директора КНП “ Бердичівська міська лікарня ” Бердичівської міської ради.

Медичний  директор

МАРЧЕНКО

Олег Володимирович

Номер телефону:

04143 4-13-26

marc_ko@ukr.net

Освіта:

Вища кваліфікаційна категорія з організації та управління охороною здоров'я та дитячої анестезіології, а також сертифікат лікаря-спеціаліста з педіатрії. В 1996 році закінчив педіатричний факультет Вінницького державного медичного університету імені М. І. Пирогова і вся подальша праця і доля повністю пов’язана з Бердичівською міською лікарнею. Систематично проходить навчання з підвищення кваліфікації та тематичного удосконалення, приймає участь в науково-практичних заходах, конференціях, вебінарах.

Робота:

Протягом 13 років (з 1996 по 2011 рр.) працював на посаді лікаря-анестезіолога  у відділенні дитячої реанімації. В подальшому (2011-2013) займався організацією надання медичної допомоги  дітям в міській дитячій поліклініці на посаді завідувача. З 2013 року працює заступником головного лікаря Бердичівської центральної міської лікарні  з дитинства та акушерсько-гінекологічної допомоги. У зв’язку з реорганізацією закладу в КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради з 01.03.2019 року почав працювати заступником медичного директора з надання медичної допомоги матері і дитини. Поряд з адміністративною діяльністю, протягом всього часу продовжує займатися і лікувальною справою в якості  дитячого лікаря-анестезіолога.

Заступник медичного директора з експертизи тимчасової непрацездатності

КУЗЬМОВА

Наталія Павлівна

Номер телефону:

04143 4-11-64

kuzmovanatalia58@gmail.com

Освіта:

В 1983 році закінчила лікувальний факультет Вінницького медичного інституту імені М. І. Пирогова та пройшла інтернатуру по терапії на базі Новгород-Сіверської районної лікарні Чернігівської області. У 1988 та 1992 роках протягом 2-х місяців проходила підвищення кваліфікації на факультеті удосконалення лікарів Тернопільського медичного інституту по розділу «Медична статистика». У 1997 році пройшла курси підвищення кваліфікації на Кафедрі організації і управління охороною здоров'я по підвищенню кваліфікації керівних кадрів Національного медичного університету. В 2002 та 2007 рр. проходила виїзні передатестаційні цикли підвищення кваліфікації «Актуальні питання управління охороною здоров'я». У 2010 році пройшла тематичне удосконалення «Основи медичної демографії з обліком випадків смерті та захворюваності населення з використанням МКХ-10» Національна медична академія імені П.Л. Шупика. У 2012 та 2017 роках пройшла передатестаційні цикли «Організація управління охороною здоров'я» Національний медичний університет імені О.О.Богомольця. Інститут післядипломної освіти Кафедра менеджменту охорони здоров'я.

Робота:

З 1984 по 1986 рр. працювала лікарем-терапевтом Грем’ячської дільничої лікарні Новгород-Сіверського району Чернігівської області. З 1986 року працює у Бердичівській міській лікарні. З 1987 року працювала завідувачкою кабінетом обліку і статистики. У 2000 році переведена на посаду заступника головного лікаря по експертизі тимчасової непрацездатності.  У 2021 році переведена на посаду заступника медичного директора по експертизі тимчасової непрацездатності.