(телефон 4 – 00 – 41)

Гуменюк Оксана Миколаївна

Номер телефону:

+38 067 758 63 10

Відділення очолює Гуменюк Оксана Миколаївна. Пані Оксана у 1991 році закінчила Бердичівське медичне училище  по спеціальності фельдшер, а згодом медичну освіту продовжила в Національному медичному університеті ім. О. О. Богомольця (факультет лікувальна справа), який закінчила у 1997 році. Оксана Миколаївна постійно підвищує власну кваліфікацію: проходить передатестаційні курси по анестезіології та реаніматології, курси по тематичному удосконаленню, по лікуванню політравм та нейротравм, важких акушерських кровотеч, по лікуванню діабетичних ком, тощо. Окрім того, цього року завідувачка пройшла курси інформації та стажування по трансплант-координації.

Загалом кар’єрний шлях молодої лікарки розпочався з 1999 року – після закінчення інтернатури працювала лікарем анестезіологом відділення анестезіології та інтенсивної терапії, а з вересня минулого року його й очолила, прийнявши виклик коронавірусної пандемії. Наявний досвід та рівень професійної підготовки цілком заслужено дав змогу «дослужитись» до вищої кваліфікаційної категорії, яка присвоюється лікарям-спеціалістам, які мають необхідну кількість балів безперервного професійного розвитку та стаж роботи за певною спеціальністю понад десять років.

Старша медична сестра

Марченко Тетяна Анатоліївна

Номер телефону:

+38 097 871 78 31

З 2001 року почала працювати на посаді старшої медичної сестри Відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Медичну освіту пані Тетяна отримала зовсім поруч – в Бердичівському медичному училищі (спеціальність – медична сестра), яке закінчила в  1987 році. Фактично одразу після закінчення навчального закладу, Тетяна Анатоліївна була прийнята на роботу в Бердичівську міську лікарню на  посаду медичної сестри-анестезистки. До сьогоднішнього дня вправно трудиться, допомагаючи рятувати життя кожного пацієнта, який потрапляє у Відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії направду можна вважати останнім форпостом між життям та смертю людини. Важко навіть осягнути рівень відповідальності з яким працюють віддані працівники цього підрозділу. До завдань відділення, які можна назвати основними варто віднести: проведення анестезіологічного забезпечення при оперативних втручаннях різного ступеня важкості; надання невідкладної допомоги при травмах, отруєннях, коматозних станах та важких соматичних захворюваннях; в період коронавірусної пандемії – лікування важких та вкрай важких хворих з COVID-19. Потужну команду підрозділу складають 13 лікарів (9 - вищої категорії, 2 - першої категорії, 2 - без категорії; 4 лікарі-інтерни; 26 медичних сестер (13 - вищої категорії, 3 - першої категорії, 1 - другої категорії, 9 - без категорії; 5 молодших медичних сестер. Відділення розраховане на 12 ліжок для дітей та дорослих.