Стоматологічна поліклініка

Завідувач – Дмитрук Лідія Віталіївна (телефон 4 – 09 –88)

вул. Богунська, 22 (телефон 4 – 33 – 65)

Стоматологічна поліклініка є структурним підрозділом Бердичівської ЦМЛ. Поліклініка забезпечує надання кваліфікованої стоматологічної допомоги населенню міста Бердичева.

Поліклініка працює щоденно з 8:00 до 19:00. В суботу, з 9:00 до 13:00, працюють чергові лікарі, що надають невідкладну стоматологічну допомогу. Неділя - вихідний.

Види і обсяг стоматологічної допомоги, що надається в стоматологічній поліклініці:

1. Надання кваліфікованої та в повному об'ємі стоматологічної терапевтичної
допомоги в поліклініці та на дому:

• лікування захворювань твердих та м'яких тканин зуба;

• лікування захворювань пародонту та слизової оболонки порожнини рота;

2. Здійснення повної санації порожнини рота всім дітям, які звертаються в поліклініку по питанням надання стоматологічної допомоги.
 3. Проведення знеболювання в щелепо-лицевій ділянці.
 4. Проведення заходів з профілактики захворювань щелепо - лицевої ділянки серед населення і в організованих колективах.
 5. Проведення профілактичних оглядів відповідних верст населення.
 6. Спостереження за відповідним контингентом хворих стоматологічного профілю з обов'язковою санацією порожнини рота.
 7. Надання кваліфікованої хірургічної стоматологічної допомоги і здійснення своєчасної госпіталізації осіб, що потребують лікування.
 8. Надання невідкладної медичної допомоги хворим при гострих захворюваннях і травмах щелепо-лицевої ділянки.
 9. Проведення експертизи тимчасової непрацездатності хворих.
 10. Надання першої медичної допомоги при станах, що загрожують життю пацієнта.
 11. Проведення всього комплексу реабілітаційного лікування патологій щелепо-лицевої ділянки.
 12. Надання кваліфікованого ортодонтичного лікування при всіх видах зубо-щелепних аномалій.
 13. Надання кваліфікованого в повному обсязі ортопедичного лікування при всіх видах дефектів зубо-щелепної ділянки.
 14. Надання фізіотерапевтичного лікування при різних стоматологічних захворюваннях.
 15. Проведення рентгенологічного обстеження при патології зубо-щелепної ділянки.