Приймальне відділення
(телефон 2 – 77 – 52)

У відділенні надається цілодобова невідкладна  медична допомога дорослому та дитячому населенню. До відділення приймаються особи, яких доставлено бригадами екстренної медичної допомоги, направлено на госпіталізацію лікарями лікувально-профілактичних закладів або, які звернулися самостійно. Лікарі відділення здійснюють обстеження хворих з гострими захворюваннями за допомогою:

• ультразвукової діагностики
  • рентгенологічні  дослідження
  • лабораторних методів обстеження, із залученням фахівців лікарні суміжних спеціальностей.

16.12.2019р. відбулося вручення сертифікату «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» колективу приймальному відділенні.

Однією з актуальних проблем закладів охорони здоров’я України є поширення внутрішньолікарняних інфекцій, проблема антибіотикорезистентності та питання інфекційної безпеки медичного персоналу. Всеукраїнський проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» спрямований саме на вирішення цих проблем.

Медичний персонал професійно володіє технікою обробки рук та інструментарію. Відділення забезпечене професійною системою для прибирання та достатньою кількістю антисептичних та дезінфікуючих засобів.