Відділення екстреної медичної допомоги
(приймальна 4 – 14 – 98)
(травмпункт 4 - 23 - 83 )
(комп'ютернй томограф 0684576521)

Завідувач – Бойков Дмитро Олександрович

Відповідно до покладених завдань відділення виконує такі функції:

1. Прийом пацієнтів, доставлених бригадами,або тих ,які звернулися безпосередньо до відділення за направленнями  лікарів амбулаторій загальної практики та сімейної медицини ,або ,які звертаються за медичною допомогою в лікарняний заклад в порядку самозвертання:

а)кваліфікований огляд,обстеження та надання пацієнтам  у разі потреби необхідної екстреної медичної  допомоги на рівні діючих стандартів;.

б)  у разі змішаної травми ( ушкоджень голови, органів грудної клітки та черевної порожнини) при необхідності залучаються спеціалісти  хірурги чи нейрохірурги  ,що працюють у лікувальному закладі для вирішення питання про госпіталізацію пацієнта в одне з профільних відділень.

в)забезпечення,в разі потреби ,проведення пацієнтам в умовах відділення всіх доступних лікувально-діагностичних досліджень та залучення з консультативною метою лікарів –фахівців відповідного профілю.

г) проведення  первинної  реанімаційної та противошокової допомоги  потерпілим  з важкою травмою.

д)здійснення, в разі потреби санітарної обробки пацієнтів, які поступають на лікування ,та необхідних протиепідемічних заходів з метою запобігання внутрішньолікарняним інфекціям .

е) повідомлення в поліцію про випадки  кримінального характеру, ДТП, госпіталізації пацієнтів у непритомному стані без документів.

ж)ізоляція інфекційних пацієнтів у приймальне відділення інфекційного відділення та надання їм необхідної медичної допомоги згідно з існуючими Протоколами.

з)направлення пацієнтів ,яких доставлено до відділення бригадами,або ,які звернулись особисто і не потребують подальшої госпіталізації ,на амбулаторне лікування з записом в журнал реєстрації амбулаторних пацієнтів.

2. Проведення  сортування при масовому  надходженні пацієнтів до лікарні у разі виникнення надзвичайної ситуації згідно з Протоколами на ранньому госпітальному етапі.

3. Реєстрація пацієнтів та ведення затвердженої в установленому порядку  облікової та звітної медичної документації ,складання звітів та подання їх до відповідних органів охорони здоров′я.

4.  Забезпечення  взаємозв′язку та послідовності у роботі з бригадами , лікарями амбулаторій загальної практики та сімейної медицини  ,іншими лікувально-профілактичними та спеціалізованими закладами охорони здоров′я , аварійно-рятувальними службами.

5. Ведення обліку вільних ліжок у госпітальних відділеннях лікарні  та визначення кількості ліжок для екстреної госпіталізації пацієнтів і потерпілих на кожен день тижня.

6.Впровадження в роботу прогресивних методів діагностики та лікування ,організації та взаємодії  у сфері надання екстреної медичної допомоги населенню

Лікарі відділення здійснюють обстеження хворих з гострими захворюваннями за допомогою:

• ультразвукової діагностики
  • рентгенологічні  дослідження
  • лабораторних методів обстеження, із залученням фахівців лікарні суміжних спеціальностей.

16.12.2019р. відбулося вручення сертифікату «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» колективу відділення.

Однією з актуальних проблем закладів охорони здоров’я України є поширення внутрішньолікарняних інфекцій, проблема антибіотикорезистентності та питання інфекційної безпеки медичного персоналу. Всеукраїнський проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» спрямований саме на вирішення цих проблем.

Медичний персонал професійно володіє технікою обробки рук та інструментарію. Відділення забезпечене професійною системою для прибирання та достатньою кількістю антисептичних та дезінфікуючих засобів.

До ремонту