Підсумки І півріччя 2021р.

29.07.2021 р. в КНП «Бердичівська міська лікарня» БМР відбулася медична рада за підсумками роботи за І півріччя 2021 р. де проаналізовані основні показники роботи стаціонарних та амбулаторних підрозділів. Позитивними є відсутність малюкової  смертності, зниження показника захворюваності на туберкульоз та відсутність захворювань серед дітей, зменшилася смертність від мозкових інсультів. Проте відмічається недостатня онконастороженість серед медичних працівників, так як збільшилася кількість вперше виявлених хворих в занедбаному стані,  недостатня робота проводиться по виявленню позалегеневих форм туберкульозу.

10:20 29.07.2021

З Днем бухгалтера !

Привітання вам, бухгалтери, В ваш святковий, славний день, Буде хай в житті багато Позитивних вам знамень. Хай робота в радість буде, Хай баланс іде завжди, Дебет з кредитом хай дружать, Праця хай дає плоди. Сил бажаєм вам, здоров’я, Миру, щастя у сім’ї, Хай вдаються всі ідеї, Хай щастить вам у житті.

08:47 16.07.2021

Троянди - символ життя

Незважаючи на спекотну погоду троянди на територіі лікарні розцвіли. Переважно білі троянди, які символізують життя. Це всиляє надію. Бажаємо всім здоровя!

08:45 13.07.2021

Добрий лікарю, Олег Анатолієвич!

Звертається до Вас хвора, яка лікувалась в травні 2021 року. Перший раз у своєму житті зустріла доброго та чуйного лікаря, який лікує не тільки порошками, а й серцем та душею. Завжди заходить у палату до хворих із добрим настроєм, добрим гумором. Таких лікарів треба шанувати.

20:04 12.07.2021

Мініінвазивність

На сьогоднішній день мініінвазивність все більше входить у хірургію Бердичівської міської лікарні. Лапароскопічні операції, гістероскопії, оперативні цистоскопії, лазерні операції - прийшли на зміну традиційним оперативним втручанням.

20:00 12.07.2021

Увага ,увага, увага !

Ця жінка перебуває на лікуванні в неврологічному відділенні Бердичівської міської лікарні. Госпіталізована хвора швидкою допомогою 06.07.2021р.

11:31 09.07.2021

Увага ,увага, увага !

Ця жінка перебуває на лікуванні в терапевтичному відділенні Бердичівської міської лікарні. На даний час стан задовільний. Особа пацієнтки, її місце проживання не встановлені.

12:56 02.07.2021

Подарунок до Дня медика.

На передодні свята «День медичного працівника» обласним депутатом, Кицак Л.В., була подарована сухожарова шафа ГП-10-01 в акушерське відділення, яка допоможе швидко стерилізувати інструменти як у пологову залу так і в операційний блок.

13:33 22.06.2021

День медичного працівника

Дорогі колеги вітаємо Вас з Днем медика від щирого серця. Бажаю не тільки дбати про здоров'я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі і гарного настрою.

14:51 17.06.2021