Оголошення

В зв’язку з стрімким поширенням COVID-19, та збільшенням кількості хворих які потребують госпіталізації, від 1 жовтня КНП «БМЛ» Бердичівської міської ради тимчасово припиняє надання ургентної та стаціонарної допомоги дитячому населенню громади. Госпіталізація хворих буде здійснюватися до КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району».  Адміністрація

12:52 29.09.2021

Подяка

Від щирого серця хочу подякувати всьому колективу Бердичівської міської лікарня, а саме інфекційному відділенню.

14:42 20.08.2021

Заміна кульшового суглоба

В травматологічному відділенні КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради після тривалого карантину відновлені операції по ендопротезуванню суглобів при деформуючих артрозах, кульшових та колінних суглобів.

16:08 03.08.2021

Будні відділення екстренної медичної допомоги

За добу 28.07.2021 року у відділення звернулося -66 пацієнтів. -    32 хворих – госпіталізовано у стаціонарні відділення лікарні; -    3 хворих відмовилося від госпіталізації; -    7 – амбулаторних звернень; -    24 звернень з приводу травм. Бережіть себе та будьте здорові!

16:44 29.07.2021