Подарунок з Сіетлу

Дата: 31.05.2018 11:02

23 травня 2018 року, Бердичівську центральну міську лікарню відвідала українська громада міста Сіетла, штат Вашингтон.

В присутності головного лікаря Бабікової Л.М. представники діаспори подарували фетальний монітор акушерському відділенню. Цей прилад, є найкращим та ефективним засобом спостереження та діагностики стану плода в утробі матері. Апарат  досить простий у користуванні, що дозволяє  довгий час спостерігати за рухами, серцебиттям плоду та скороченням матки. Отримані дані можна роздрукувати. Дуже важливо, що монітор має електронний аудіо вихід, завдяки цьому серцебиття майбутньої дитини може почути не тільки лікар, а й батьки.

Персонал лікарні дуже вдячний подарунку і сподівається на подальшу співпрацю.

Грубський В.М.