Гарні традиції Бердичівської Центральної міської лікарні

Дата: 22.05.2018 19:51

Вже вкотре головний лікар Бердичівської ЦМЛ Бабікова Лариса Миколаївна та голова профкому Печенюк Юрій Петрович дарують чудовий настрій медичним сестрам з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри, який відзначається 12 травня.

Колектив старших медичних сестер відвідав Національний ботанічний сад ім. М.Гришка у м. Києві та Свято-Михайлівський Видубицький чоловічий монастир.

Національний ботанічний сад ім. М. Гришка – займає одне з провідних місць серед найбільших ботанічних садів Європи.

Прогулянка по Ботанічному саду була надзвичайного цікавою та пізнавальною. Ми познайомились з унікальними колекціями рослин, яких налічують близько 12 тисяч видів. Екскурсія проходила на території Національного Ботанічного саду та в Оранжерейному комплексі.

Неймовірною чарівністю та красою вразив Сад бузків, він є своєрідною візитівкою. Медичні сестри були вражені садом корейської культури, який приваблює своєю унікальністю та загадковістю.

Також таємничістю та цікавістю вразив Видубицький Свято-Михайлівський монастир, схований у лісі на Дніпровському схилі.

Колектив старших медичних сестер вдячний головному лікарю та голові профкому за поїздку.

Рада медичних сестер.